DARMOWA DOSTAWA OD 59 ZŁ
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 59,00 zł.

Wyjątkowe nagrody dla uczniów!

 

Jeżeli planują Państwo zakup książek na nagrody dla uczniów – do konkursów lub na koniec roku szkolnego – możemy Państwu zaoferować wysokie rabaty na wyjątkowe książki – nie tylko pięknie wydane, doceniane i nagradzane, ale również podpisane przez autora i zawierające dedykację! 

 

Obecnie mamy dwie oferty specjalne:

 

1) Wysoki rabat na książki z autografem

Książki z wysokim rabatem przy zakupie powyżej 15 egz. (prosimy o kontakt z nami pod adresem wydawnictwo@bumcykcyk.pl, by poznać tytuły obecnie objęte promocją i wysokość rabatu).

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura, potwierdzająca zakup. Jeżeli procedura zakupu wymaga od Państwa otrzymania faktury pro-forma lub faktury przelewowej z odroczonym terminem płatności przed dokonaniem zakupu, wystarczy do nas napisać na wydawnictwo@bumcykcyk.pl, podając szczegóły zamówienia. Przygotujemy stosowny dokument do opłacenia i prześlemy go mailem.


★★★ Kupisz z ogromnym rabatem wyjątkowe książki dla dużej liczby uczniów.

★★ Wszystkie książki zawierają autograf i ogólną dedykację.

★ Bez spotkania autorskiego online dla uczniów.

 

 

2) Książki bez rabatu, ale ze spotkaniem autorskim online

W przypadku tej oferty, kupują Państwo książki po cenach okładkowych (nie obowiązują żadne rabaty, np. książka „Gwiazda Blachonosego” kosztuje 29,90 zł). Mogą Państwo wybrać dowolną kombinację książek spośród tytułów na Bumcykcyk.com. Żeby otrzymać półgodzinne spotkanie ONLINE z autorem Marcinem Koziołem dla 50 uczniów, wystarczy zamówić książki za minimum ... zł [prosimy o kontakt pod wydawnictwo@bumcykcyk.pl, by poznać aktualną wysokość minimalnej kwoty].

Oferta obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia mailowo, kontaktując się z nami przez wydawnictwo@bumcykcyk.pl. Termin realizacji spotkania online do uzgodnienia (w tym lub kolejnym roku szkolnym). Oferta nie dotyczy spotkań wyjazdowych, a wyłącznie online. Przekonaj się, jak wygląda multimedialne spotkanie autorskie online Marcina Kozioła realizowane ze specjalnego studia.


★★★ Zyskujesz spotkanie autorskie online dla 50 osób oraz wyjątkowe książki.

★★ Wszystkie książki zawierają autograf i ogólną dedykację.

★ Książki bez rabatów.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Książki na nagrody szkolne.

W razie pytań, proszę pisać na wydawnictwo@bumcykcyk.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl