Spotkanie autorskie na żywo

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem

  

  

  

 

KLIKNIJ ZIELONY PRZYCISK,
by zalogować się do pokoju
, w którym odbędzie się spotkanie autorskie!

Podaj swoje imię. W polu email, podaj dowolny adres email – może być wymyślony (np. a@a.pl).
I najważniejsze – podaj hasło dostępu do pokoju, które otrzymałeś przed spotkaniem od koordynatora tego spotkania, np. nauczyciela.

 

 

W sklepie Bumcykcyk.com, możesz kupić książki Marcina Kozioła i innych uznanych autorów z autografami i dedykacjami. Autor może podpisać książkę właśnie dla Ciebie, umieszczając w niej imienną dedykację, np. „Dla Ani!”, „Dla Krzysztofa!”. Autor na pewno doda jeszcze coś od siebie! :-) Jeżeli wolisz kupować na Allegro, i tam można kupić książki z dedykacjami – odwiedź sklep autorski na Allegro.

 

Marcin Kozioł

O autorze:

Marcin Kozioł urodził się w 1977 roku. Jest autorem lektury szkolnej (dla klas 4-6) – Skrzynia Władcy Piorunów i jej kontynuacji: „Tajemnica przeklętej harfy” – oraz „Gwiazda Blachonosego”. Ta bestsellerowa seria „Detektywi na kółkach” doczekała się już ponad 100 tys. nakładu. Prowadzi rezerwat starych komputerów. Owocem komputerowych zainteresowań jest książka Szalona historia komputerówZapalony podróżnik. Zwiedził ponad 50 krajów. Ostatnio przejechał konno Kaukaz Mały. Książkowym odbiciem pasji podróżniczej jest nagradzana seria o Wombacie Maksymilianie (m.in. najlepsza książka podróżnicza 2016 – Nagroda Magellana). A miłość do koni znalazła odzwierciedlenie w serii Stajnia pod tęczą (jej współautorką jest Katarzyna Dowbor). Stworzył też serię książek o przygodach sów – „Pogoda dla puchaczy” i książki przygodowe z serii „Już czytam. Zagadki matematyczne”. Kiedy miał 16 lat zdobył magiczne stypendium i wyjechał do Szkocji, by uczyć się w Gordonstoun. Jak się okazało, trafił do miejsca, które było pierwowzorem Hogwartu, szkoły Harrego Pottera. Poznał wiele niezwykłych osób. Choć nie potrafi tego robić, tańczył na kameralnym pokazie przed samą Królową Elżbietą II i o mały włos nie wpadł wprost w objęcia Jej Królewskiej Mości, wywołując przerażenie na twarzach agentów specjalnych. Na festiwalu teatralnym w Edynburgu prezentował swoją farsę i wystąpił w niej w roli... królika.

 

Jak odmieniać nazwisko autora?
O Marcinie Koziole, z Marcinem Koziołem, do Marcina Kozioła.

 

Kontakt w sprawie spotkań: spotkania@marcinkoziol.com

Dla nauczycieli i bibliotekarzy: Sprawdź programy spotkań 

 

Marcin Kozioł w podręcznikach

▲ „Skrzynia Władcy Piorunów” — lektura uz. dla klas 4-6.
Podręczniki do języka polskiego: WSiP (kl. 5), Nowa Era (kl. 6), GWO (kl. 6). 
 
▼ Nauczyciele i bibliotekarze komentują na FB
spotkania z Marcinem Koziołem:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl